Współpraca

vStars.pl to największy serwis zrzeszający blogerów analizujących polską scenę YouTube. W sieci, za sprawą Codia Sp. z o.o., funkcjonuje od 10 czerwca 2014 roku. Już niespełna miesiąc po swojej premierze vStars zostało docenione w jednej z produkcji Patryka Rojewskiego, prowadzącego kanału o nazwie Rojson (1,3 mln subskrypcji). Od tego czasu napisaliśmy ponad 1000 artykułów: newsów, felietonów, reportaży (np. z Likes Festival 2016 albo Orange Video Fest II) czy wywiadów, m.in. z takimi twórcami internetowymi jak Gimpson, Cyber Marian, Ignacy „Ajgor” Leśniewski, Jacek Gadzinowski czy Paweł „Unboxall” Smektalski.

VStars współtworzy siedmiu blogerów z doświadczeniem prasowym, w większości prowadzących także własne kanały na YouTube, którzy poruszają nie tylko tematy popularne, ale przede wszystkim istotne dla nich samych. W swoich analizach zmian zachodzących na YouTube zahaczają niekiedy o psychologię, filozofię, etykę czy ekonomię. Czytelnik nie znajdzie tu komerchy – wpisy sponsorowane (kliknij, aby przeczytać przykładowy) też rzeźbimy na pico bello!

W styczniu 2017 roku zanotowaliśmy blisko 90 tys. wejść unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali prawie 600 tys. odsłon, z czego aż 350 tys. było odsłonami unikalnymi. 71% użytkowników to osoby poniżej 25. roku życia, jednak nie celujemy tylko w uczniów i studentów. Jako jedyni o YouTube staramy się pisać w sposób, który zaciekawiłby także grupy wiekowe 25-34 (to 19% naszych czytelników)  i 35-44 (7% czytelników). 67% odwiedzających to mężczyźni, a 33% to kobiety. W przeważającej większości są to entuzjaści mediów społecznościowych, internetowego wideo, filmów i fotografii. 96% naszych czytelników mieszka w Polsce, z czego aż 25% w Warszawie, 8% w Krakowie, 6% we Wrocławiu i 5,5% w Poznaniu. W znaczącej ilości czyta nas także Polonia z Wielkiej Brytanii (1,4%) i Niemiec (0,9%). 56% osób przegląda naszą stronę na komputerach i laptopach, 40% na smartfonach, a 4% na tabletach.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie albo chcesz uzyskać więcej statystyk, napisz wiadomość na adres e-mail: redakcja@vstars.pl

Fanpage: 

 

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top