Poznajmy

Poznajmy: Drzazga w mózgu

Co może wyniknąć ze współpracy dwóch studentów? Coś, co nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, co dotychczas widzieliście lub też słyszeliście.

I jak sami autorzy podkreślają, nie wiadomo do końca, czym jest ich kanał. Bartek i Paweł, bo właśnie o nich mowa, poznali się w murach Uniwersytetu Śląskiego. Pewnego dnia wpadł im do głowy pomysł założenia kanału na YouTube, na którym to postanowili publikować swoje przemyślenia w formie audycji radiowej (jeśli można to tak nazwać, a można).

Czym tak właściwie się zajmują? Oto jest pytanie… na swoim koncie mają wywiady z Rojem, Demem, Ravgorem czy Cyber Marianem. Liczne audycje zajmujące się tematami związanymi z polityką, życiem codziennym i nie tylko okraszone są dosadnym i często mocno zabawnym komentarzem. Sarkazm to ich drugie imię i o ile ten typ humoru jak najbardziej mi odpowiada to znajdzie się na pewno od groma osób, którym Drzazga może przeszkadzać (jak w paluchu).

Tak jak wspomniałem wcześniej, początkowo Drzazgi były wrzucane jako fonia bez obrazu. Od niedawna zmienili oni formę swojego programu i teraz możemy ich nie tylko słuchać, ale również oglądać. Moim zdaniem zabieg jak najbardziej niezbędny.

Krótko mówiąc, mamy do czynienia  z kanałem z serii „albo się nas kocha, albo nienawidzi”. Jednak, aby móc stanąć po jednej ze stron barykady należy zapoznać się z ich materiałami, do czego serdecznie namawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top