Newsy

Sekretny tryb na YouTube? Oto jak go odblokować

sekretny tryb dark mode

Odkryto nowy, sekretny tryb przeglądania na YouTube! Oto jak go odblokować.

Być może YouTube w niedalekiej przyszłości wprowadzi całkiem nową funkcję przeglądania swojej strony. Okazało się, że istnieje sekretny tryb wyświetlania serwisu!

Jak odblokować sekretny tryb na YouTube?

W dziale /google na Reddicie pojawił się post „YouTube now has a dark mode built in”, co oznacza, że nasza ulubiona strona do wyświetlania filmów ma wbudowany „ciemny tryb”. Żeby go odblokować, potrzebujemy przede wszystkim przeglądarki Chrome (przynajmniej na razie) zaktualizowanej do najnowszej wersji. Aby uaktywnić ten sekretny tryb, należy:

  1. Kliknąć na opcje (3 kropki tuż pod „x” zamknięcia przeglądarki).
  2. Znaleźć opcję „więcej narzędzi” i kliknąć „narzędzia dla programistów”. Opcję tę można też uruchomić skrótem Ctrl+Shift+I.
  3. U górze okienka kliknąć na zakładkę „console” i wkleić do paska tekstowego: cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE”.YouTube dark
  4. Zamykamy narzędzie i odświeżamy stronę.
  5. Po kliknięciu na nasz profil powinna pojawić się opcja „Dark Mode: off”. Wystarczy tylko ją włączyć.

Dark mode

Oprócz samego koloru zmienia się cały interfejs. Przycisk subskrybcji jest teraz w nowym miejscu – tak jak na screenie. Znów zmieniła się strona główna i umiejscowienie zakładek „na czasie” i subskrybcji. Sekretny tryb został odnaleziony przez użytkownika Reddita _paul.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top