Newsy

Kupony rabatowe w aplikacji Drinco – dowiedz się, jak z nich skorzystać!

Drinco to aplikacja na smartfony dla każdego, kto chce kupować napoje w niższej cenie. Dzięki prostej obsłudze zdobywa coraz szersze grono zadowolonych użytkowników. W jednym miejscu skupia sporo atrakcyjnych kuponów rabatowych na napoje i alkohole specjalnie dopasowanych do miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy

Jak zdobyć kupony rabatowe za pomocą aplikacji Drinco? To prostsze niż myślisz!

Pierwszy krok należy do sprzedawcy – to on wybiera promocje i włącza kupony, widoczne później w aplikacji na smartfonie konsumentów. By wykorzystać kupony rabatowe na napoje i alkohole w aplikacji Drinco, należy pobrać ją i zainstalować. Aby móc skorzystać z promocji, przy pierwszych zakupach wystarczy pokazać sprzedawcy dowód osobisty oraz zeskanować w aplikacji kod przy kasie sklepowej. Od tego momentu konsument zyskuje dostęp do wszystkich promocji w Drinco. W aplikacji została umieszczona informacja, jak krok po kroku właściwie przeprowadzić zakupy, w celu otrzymania kodu rabatowego. To jedyne czynności, jakie kupujący musi wykonać aby skorzystać z promocji.

Aplikacja Drinco gwarantuje aktualność znajdujących się w niej promocji

Drinco zawiera kupony rabatowe, które na bieżąco aktualizowane są przez właścicieli sklepów. Mają oni możliwość samodzielnego i całkowicie swobodnego wprowadzania promocji, dlatego w każdym momencie pojawiają się wiarygodne informacje dotyczące niższej ceny alkoholi oraz napojów. Korzystając z Drinco, użytkownicy mają pewność otrzymania zniżek podczas robienia zakupów.

Korzystanie z Drinco nie jest trudne, wystarczy podążać za wskazówkami

Aplikacja Drinco została przygotowana w trosce o łatwość obsługi. Jest przejrzysta i umożliwia szybkie wyszukiwanie kodów rabatowych. W one podzielone w zależności od rodzaju produktów. W aplikacji kupony podzielone zostały na kategorie.

Decydując się na dany produkt objęty promocją, podczas zakupów nie musimy nerwowo szukać kodu rabatowego by umożliwić zeskanowanie. Wszystko dzięki możliwości zapamiętania danej promocji poprzez dodanie do ulubionych.

Dużym ułatwieniem jest także powiązanie aplikacji z mapą, co daje możliwość sprawdzenia dokładnego dojazdu do sklepu. Drinco to bardzo prosta aplikacja umożliwiająca zrobienie tańszych zakupów na napoje! Jest całkowicie darmowa, dlatego tym bardziej warto sprawdzić jej możliwości.

Drinco przyda się bez względu na twoje miejsce pobytu!

Każda osoba wybierająca się w podróż do nowego miejsca i chcąca wydać jak najmniej na alkohole i napoje, musi zainstalować aplikację Drinco. Na stronie Drinco.pl opisane są zalety aplikacji. Właśnie w takich sytuacjach przydaje się najbardziej, wskazując miejsce docelowe najlepszej oferty promocyjnej! Dzięki niej, każdy bez najmniejszego problemu trafi do sklepu, który realizuje kupony rabatowe Drinco!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top