Newsy

„Zastanowię się czy przestać jeździć”

W kawalerce Łukasza Jakóbiaka pojawił się kolejny bardzo interesujący gość, a mowa tutaj o Krzysztofie Hołowczycu. Jest to niewątpliwie legenda  rajdów samochodowych WRC, a od ładnych paru lat również rajdu Dakar.

Przyznam szczerze, że nie jestem wielkim fanem wywiadów Łukasza, ale od czasu do czasu zdarzy mi się zaglądnąć na jego kanał. I tak właśnie było w tym przypadku, ponieważ lubię, gdy w jego programie pojawiają się ludzie, którzy faktycznie mają coś do powiedzenia, a na swoich plecach dźwigają już pewien bagaż życiowych doświadczeń.

I nie rozczarowałem się, postać Krzysztofa Hołowczyca kojarzy prawie każdy. Jeśli nie z tras rajdowych, to z głosu nawigacji samochodowej. Jest to człowiek niezwykle inteligentny, który reprezentuje bardzo stonowane podejście do pewnych aspektów życia codziennego. Jak sam przyznaje, podczas jego kariery była masa sytuacji, w których szedł po trupach do celu, ale z biegiem czasu to podejście musiało ulec zmianie.

W wywiadzie poruszany jest nie tylko temat rajdu Dakar, ale również to jak wyglądały początki jego kariery, co jest dla niego na prawdę istotne w życiu, czym kieruje się podczas podejmowania ważnych decyzji.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Oglądajcie!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top