Newsy

Zapytaj Mietka

Drugi sezon zastępstw Beczki czas zacząć.  Na pierwszy ogień poszedł wybrany przez publiczność Masochista. Widzowie domagali się w komentarzach występu popularnego „Mietka”. Doczekali się.  Chcecie się dowiedzieć jak mu poszło?

Rok temu Krzysztof Gonciarz cierpiał na brak. czasu. Fani zarzucali mu długi brak jego najpopularniejszego programu.  Krzysiek znalazł idealne rozwiązanie tego problemu. Zaprosił do prowadzenia swojego show znane osobistości. Swoje epizody mieli mi.n  Dem oraz Człowiek Warga.  Panowie wypadli świetnie .

Internauci byli przekonani, że Mietczynski dorówna poziomem Panom i poprowadzi godnie kolejne Zapytaj Beczkę. Zdania są podzielone.  Nie każdemu przypadł do gustu występ Masochisty. Ciekawie jaka jest wasza opinia? Boję się skrytykować głównego bohatera tego tekstu. Wiem ilu ma zagorzałych fanów….

Za tydzień możemy spodziewać się kolejnego zastępstwa.  Widzowie najbardziej domagają się takich osób jak Ajgor Ignacy, Wapniak czy chociażby Włodek Markowicz. O tym kto wcieli się w role prowadzącego przekonamy się w następnym tygodniu.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top