Zdaniem twórców

Youtube znów wygrywa z telewizją

Czyli kanał o kosmosie jakiego jeszcze nie było!

Czyli kanał o kosmosie jakiego jeszcze nie było!

Wspaniale rozwijający się polski Youtube już dawno stał się potężną konkurencją dla naszej telewizji publicznej i nie chodzi jedynie o kanały rozrywkowe. Historia bez Cenzury, Polimaty czy Uwaga! Naukowy Bełkot pokazują, że przedmioty szkolne takie jak właśnie historia czy chemia mogą być bardzo ciekawe nawet dla ludzi kompletnie nie interesujących się tymi tematami (czytaj – nawet jeśli miałeś z chemii 2 na świadectwie – zrozumiesz w końcu o co chodzi, a nawet możesz poczuć zajawkę w tym kierunku). Wrzuty Naukowego Bełkotu na temat Czarnobyla pobiły swoją jakością każdy program dokumentalny, jaki można było zobaczyć w naszej rodzimej telewizji od lat i nie jestem w tym zdaniu osamotniona. Fenomen Krzyśka Gonciarza, który przyciąga przed Youtube dziesiątki tysięcy osób i pokazuje świat takim, jaki jest jeszcze zostanie przeze mnie opisany szerzej.

Cóż jednak popchnęło mnie do napisania tego artykułu?

Otóż jest to kolejny kanał, który nazwać zostanie może następnym gwoździem do trumny polskiej telewizji. Chciałabym przedstawić Wam Astrofazę!

Kanał oficjalnie ruszył w styczniu 2015 roku, a założony został przez Piotra Koska, który pasjonuje się kosmosem i próbuje ludziom, którzy nieco opuścili się w temacie (takim jak ja) pokazać, że jednak warto. Astrofazę znaleźć możecie również na facebooku.

Zasypiałeś na lekcjach fizyki? Kosmos kojarzyłeś do tej pory co najwyżej z nudą i horoskopem w czasopiśmie? Czas to zmienić! Astrofaza pokaże Ci, że kosmos wcale nie jest nudny. Wręcz przeciwnie, to miejsce fascynujące i pełne niespodzianek!

Zapraszam na kanał Piotrka!

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top