Newsy

WyzwaniaTV, nowy projekt Ravgora

Ravgor, tworzący materiały typu „prank”, rusza z nowym projektem. To, czy będzie on hitem, zależy w dużej mierze od nas – widzów.

Filmy Ravgora możemy oglądać już od ponad roku. Pokazuje nam jak w prosty sposób rozbawić ludzi oraz widzów. Możemy go kojarzyć z takich filmów jak „Tańczący z Mlekami” czy „Upośledzony Rap„. Razem z Wapniakiem, znanym również z kanału Man Up Polska, stworzyli wiele filmów, a również byli w telewizji! Po pewnym czasie obaj poszli w swoim kierunku, Wapniak przeszedł poważną metamorfozę, a Ravgor nagrywał filmy z różnymi YouTuberami. Wczoraj ruszył nowy projekt Rafała, zatytułowany Wyzwania.tv.

Wyzwania.tv jest portalem, który jest stworzony na podobnym (lub tym samym) skrypcie co kwejk.pl oraz demotywatory.pl. Możemy tak stwierdzić po charakterystycznym układzie strony. Jak sama nazwa wskazuje, portal ma gromadzić filmy z różnymi wyzwaniami tworzonymi przez użytkowników. Jak myślicie, pomysł wypali? Przypomina mi się pewien projekt grupy Creatures Craft. Stworzyli oni stronę typu kwejk.pl, jednak z memami z Minecrafta. Strona miała bardzo duży potencjał, jednak to, co zniszczyło ich stronę, byli… twórcy, którzy nie namawiali widzów do tworzenia strony.

Serdecznie zapraszam na stronę i zachęcam do nagrywania wyzwań. Nie pozwólmy, aby taki projekt upadł! Pozdrawiam!

——————————————–Wyzwania.tv——————————————–

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top