Współpraca

vStars.pl to jeden z największych serwisów traktujących o polskiej scenie YouTube. W sieci, za sprawą Codia Sp. z o.o., funkcjonuje od 10 czerwca 2014 roku. Już niespełna miesiąc po swojej premierze vStars zostało docenione w jednej z produkcji Patryka Rojewskiego, prowadzącego kanału o nazwie Rojson (1,3 mln subskrypcji). Od tego czasu napisaliśmy ponad 1000 artykułów: newsów, felietonów, reportaży (np. z Likes Festival 2016 albo Orange Video Fest II) czy wywiadów, m.in. z takimi twórcami internetowymi jak Gimpson, Cyber Marian, Ignacy „Ajgor” Leśniewski, Jacek Gadzinowski czy Paweł „Unboxall” Smektalski.

Pod przewodnictwem sekretarza redakcji – Ksawerego Tyzo – vStars współtworzy siedmiu dziennikarzy, w większości youtuberów, którzy poruszają nie tylko tematy popularne, ale przede wszystkim istotne dla nich samych. W swoich analizach zmian zachodzących na YouTube zahaczają niekiedy o psychologię, filozofię, etykę czy ekonomię. Czytelnik nie znajdzie tu komerchy – wpisy sponsorowane (kliknij, aby przeczytać przykładowy) też rzeźbimy na pico bello!

Regularnie notujemy ok. 50 tys. wejść unikalnych użytkowników miesięcznie generujących ponad 300 tys. odsłon. 67% z nich to osoby poniżej 25. roku życia, jednak nie celujemy tylko w uczniów i studentów. Jako jedyni o YouTube staramy się pisać w sposób, który zaciekawiłby także grupy wiekowe 25-34 (to aż 22% naszych czytelników)  i 35-44 (7% czytelników). 68% odwiedzających to mężczyźni, a 32% to kobiety. W przeważającej większości są to entuzjaści mediów społecznościowych, internetowego wideo, filmów i fotografii. 96% naszych czytelników mieszka w Polsce, z czego aż 25% w Warszawie. W znaczącej ilości czyta nas także Polonia z Wielkiej Brytanii (1,5%) i Niemiec (0,8%). 57% osób przegląda naszą stronę na komputerach i laptopach, 39% na smartfonach, a 4% na tabletach.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie albo chcesz uzyskać więcej statystyk, napisz wiadomość na adres e-mail: redakcja@vstars.pl

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top