Newsy

Wjazd na…Jacka Gadzinowskiego?

Jacek Gadzinowski, prowadzący cykl filmików „Wjazd na chate”, niedawno, na swoim prywatnym profilu Facebookowym podsumował 1,5 roku „mijanki” z Łukaszem Jakóbiakiem na polu łącznej ilości subskrypcji ich kanałów.

Jacek Gadzinowski, prowadzący cykl filmików „Wjazd na chate”, niedawno, na swoim prywatnym profilu Facebookowym podsumował 1,5 roku „mijanki” z Łukaszem Jakóbiakiem na polu łącznej ilości subskrypcji ich kanałów. „4 razy więcej wyświetleń, 15-20 razy więcej aktywności widzów, 8-10 razy większy przyrost widowni za ostatnie 90 dni.” – Napisał. Całość została poprzedzona wieloma hashtagami dopełniającymi sens jego wypowiedzi.

1

 

Post ten skomentowali między innymi: Nitro, Martin Stankiewicz, AdBuster, Mandzio, Max Krasoń i wiele, wiele innych osób zainteresowanych, lub czynnie udzielających się w środowisku YouTubowym. Zarzucali mu niepotrzebne porównywanie dwóch różnych rodzajów kontentu, których z definicji nie powinno się ze sobą porównywać oraz fakt, że osiągnął sukces dzięki współpracy z innymi, popularniejszymi od siebie twórcami. A wy, co o tym myślicie?

 

Dodaj komentarz

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 3 =


Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top