Newsy

Wardęga pobija rekordy

Od kilku lat na YouTube pokonywane są kolejne rekordy. Wielu z nas pamięta 100 tysięcy widzów JJaya, milion wyświetleń ReZiego czy milion widzów Abstrachuje. Sylwester jednak nie spoczywa na laurach – dosłownie chwilę temu pobił kolejny rekord!

SAWardega jest ostatnim hitem internetu. Razem z psem Chiką, stworzyli materiał, który na bardzo długi czas pozostanie okrętem flagowym Polskiej Sceny YouTube. Jeszcze niedawno mogliśmy się cieszyć sukcesem Wardęgi w postaci miliona subskrybentów, czy mogliśmy zobaczyć współpracę z zagranicznymi kanałami takimi jak La Fenix oraz Whatever, a dziś możemy być dumni, iż nasz reprezentant na scenie międzynarodowej podbija serca ludzi.

Gdy wejdziemy na ostatni film Sylwestra, oprócz samego materiału, niemalże 40 tysięcy komentarzy, ponad 500 tysięcy łapek w górę i najbardziej rzucające się w oczy… 100 milionów wyświetleń! Tak, aż 100 000 000! Gdyby kanał Wardęgi składałby się tylko z tego jednego filmu, zajmowałby on 31 pierwsze miejsce na liście największej ilości wyświetleń w Polsce! Co ciekawe, w trakcie pisania tego artykułu (~10 minut) przybyło aż… 10 tysięcy! To niesamowity sukces dla Polskiej Sceny.

Sylwester, który zgromadził na swoim kanale już prawie 2.5 miliona subskrybentów, nie zaprzestaje na tym filmie. Zapewne już niedługo zobaczymy kolejny materiał na jego kanale. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top