Newsy

Pytanie do „Zapytaj Beczkę” za 100 zł?!

Dobre (albo złe) wieści mamy dla wszystkich fanów programu Krzysztofa Gonciarza – „Zapytaj Beczkę”. Twórca postanowił dziś rozpocząć kampanię w portalu Patronite!

Dobre (albo złe) wieści mamy dla wszystkich fanów programu Krzysztofa Gonciarza – „Zapytaj Beczkę”. Twórca postanowił dziś rozpocząć kampanię w portalu Patronite!

Patronite to serwis, w którym twórcy (nie tylko YouTuberzy, ale też artyści, muzycy i osoby kreatywne, które mają ciekawy pomysł) mogą założyć swoją kampanię i zbierać fundusze na rozwój danego projektu. Różni się to od popularnych serwisów typu „Wspieram To” tym, że tutaj patroni ustalają miesięczny abonament, jaki chcą przekazać danej osobie.

Krzysztof Gonciarz postanowił spróbować odciąć się finansowo od swoich klientów i poprosić fanów o wsparcie. Jego podstawowym celem jest oczywiście dalsza możliwość nagrywania odcinków, ale w przypadku dużego zainteresowania zapowiada nawet stworzenie całej serii podróżniczej z innego kraju!

Każdy patron ma do wyboru kilka kwot abonamentu, a za każdą z nich przewidziane są różnego rodzaju nagrody. Dlatego, jeśli masz ochotę zadać własne pytanie do „Zapytaj Beczkę” poza kolejką – nie ma sprawy! Wystarczy zadeklarować wpłaty w wysokości 100 złotych miesięcznie! Zajrzyjcie na stronę: https://patronite.pl/kgonciarz i obejrzyjcie film, w którym Krzysiek mówi o szczegółach:

Co sądzicie o tym pomyśle? Wesprzecie Krzyśka, czy uważacie, że nie powinien prosić widzów o pomoc?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top