Ciekawostki

Pomysłodawca YouTube o najnowszych zmianach w serwisie

Jawed Karim, pomysłodawca i współzałożyciel YouTube, opublikował pierwszy (po upływie ośmiu lat) biuletyn na swoim osobistym kanale, w którym w dość bezpośredni sposób odniósł się do najnowszych zmian zastosowanych na wspomnianym portalu.

Przypomnijmy – ostatnie zmiany na YouTube dotyczą przede wszystkim sposobu komentowania. Od tej pory ten proces jest ściśle powiązany z serwisem Google+, gdyż w celu skomentowania wybranego filmiku musimy zintegrować nasz profil YT z G+. Spotkało się to z wielkim oburzeniem i falą krytyki wśród użytkowników portalu, a także był to bezpośredni impuls do tego, aby Karim zdecydował się na opublikowanie głośnego biuletynu.

Przeczytaj to!   Sekretny tryb na YouTube? Oto jak go odblokować

Jego przekaz jest naprawdę prosty, więc wystarczy chyba go tylko zacytować: „why the fuck do i need a google+ account to comment on a video?” – pyta Amerykanin niemieckiego pochodzenia.

Czy rosnący nacisk ze strony Internautów przyczyni się do odwrócenia wprowadzonych – przecież całkiem niedawno – zmian na YouTube? Obecne władze portalu nie odniosły się jeszcze oficjalnie do zaistniałej sytuacji.

Źródło: YouTube | Fot. Wikipedia

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top