Newsy

Martin Challenge. Już niedługo będziesz mógł go odwiedzić w jego nowym domu

Martin rozpoczyna prawdziwą rewolucję w swoim życiu.   Niemal jak prawdziwy podróżnik, zostawia wszystko za sobą i rusza przed siebie, po przygodę. Popularny śmieszek uznał chyba, że jego życie jest za nudne, i trzeba je urozmaicić. Na pomoc przyszła mu Marka Ambi Pur, która zaoferowała mu nietypowe wyznanie. Otóż, Stankiewicz ma za zadanie spędzić następne dwie doby w najpopularniejszej galerii w Warszawie, Złotych Tarasach. Powinno być ciekawie.

Ta nietypowa akcja będzie oczywiście świetną szansą do spotkania z fanami, których Martin osobiście zaprosił na to wydarzenie, za pośrednictwem swojego Facebook:

„Wkrótce podejmę moje największe wyzwanie, które otrzymałem od Marki Ambi Pur! Jakie konkretnie? Na 2 dni wprowadzę się do Szklanego Domu w Złotych Tarasach- w piątek i sobotę. Startujemy o godzinie 11:00! J Przyjdźcie i zostańcie częścią tej akcji. Wy również możecie mi rzucić swoje wyzwania. Bądźcie więc w gotowości, Przyjdźcie, zobaczcie, zróbcie słit focie.PS. No cóż… jestem mega podekscytowany!”

Na samych słowach ekscytacja Martina się nie skończyła.  Stankiewicz nagrał dodatkowo zapowiedź swojego wyzwania, tak by skusić na uczestnictwo w nim jeszcze więcej osób.  Cała akcja wygląda bardzo interesująco. Fanów czeka świetna okazja do spotkania ze swoim idolem,  przy okazji  będą mogli podpatrywać nowe „życie”  swojego ulubieńca. Piątek, godzina 11:00, obecność obowiązkowa!

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top