Poznajmy

MarekMoowi – niezwykły gamer, który zarazi Cię swoją pasją

MarekMoowi

Natrafiłem na serię poradników na kanale MarekMoowi i już po połowie godziny spędzonej w playliście, podwoiłem swoją wiedzę. Ten YouTuber ma swoisty dar tłumaczenia.

MarekMoowi to kanał nietuzinkowego młodego człowieka, który choć nie posiada zbyt wielu subskrypcji, oferuje potencjalnemu widzowi pokaźny kontent związany głównie z tematyką gamingu. Twórca, jako kinoman, publikuje również recenzje filmowe. Marek jest człowiekiem wielu pasji, które zwięźle wymienia w swoim opisie na YouTube. Do jego zainteresowań, oprócz tych, które już wymieniłem, możemy zaliczyć technologię filmu oraz czytanie. Za pośrednictwem kanału twórca zaraża nas wieloma hobby, którym oddaje się w wolnych chwilach. Na swoich filmach Marek buduje koleżeńską atmosferę, dzięki której czujemy się jakbyśmy przebywali u kolegi na kawie. Poznajmy go! 

Chcesz nauczyć się grać? MarekMoowi rusza z pomocą!

Kanał Marka zaskarbił sobie moją subskrypcję w bardzo chwalebny sposób. Zakupiłem grę Space Engineers, jednak jej interface był tak skrajnie nieprzystępny, a sama gra tak rozbudowana, że samodzielnie nijak nie można było jej rozgryźć. Były to jednak jedne z nielicznych wad tej produkcji, więc nie zamierzałem się poddawać. Ponad 6 godzin spędziłem ucząc się gry w wbudowanym samouczku oraz oglądając nieskuteczne poradniki w sieci. Rezultat niestety był znikomy, a tajniki owego tytułu nadal były dla mnie obce. Jakiś czas później natrafiłem na serię poradników na kanale MarekMoowi i już po połowie godziny spędzonej w playliście, podwoiłem swoją wiedzę. Ten YouTuber ma swoisty dar tłumaczenia, a po obejrzeniu jego filmu ma się wrażenie, że materiał uzbroił nas w wiedzę niekwestionowanie przydatną z gamingowego punktu widzenia.

Uważasz, że jakość wyłącznie towarzyszy sławie? Niekoniecznie.

Większe kanały zazwyczaj mogą pochwalić się lepszą jakością dźwięku, obrazu itd. Bierze się to stąd, że gdy twórca zauważa potencjał kanału, zaczyna w niego inwestować, by go w pełni wykorzystać. Bariera jakości często jest nie do przebicia dla początkujących twórców, ponieważ przyzwyczajony do profesjonalizmu widz krzywo będzie patrzył na materiały osób nieposiadających dobrego mikrofonu czy kamery. Na szczęście ten problem nie dotyka kanału Marka, a jakość materiałów pod każdym względem, od jakości audio, przez jakość wideo, po montaż, jest na bardzo dobrym poziomie. Kolejnym odbieranym przez nas jako widzów aspektem danej osoby jest głos. Każdy preferuje inny rodzaj głosu prowadzącego, więc mogę tylko powiedzieć, że mi głos omawianego YouTubera zdecydowanie przypadł do gustu.

Będąc subskrybentem kanału MarekMoowi nie musisz się obawiać też o częstotliwość nagrywania. W chwili obecnej opublikowane jest 478 filmów, z czego pierwszy pojawił się rok temu. Stąd wiemy, że dziennie pojawia się co najmniej jeden film. Regularnie odbywają się też livestreamy. Jak widzicie, kanał Marka dostarcza dużo solidnego kontentu, więc nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie was na ten kanał zaprosić.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top