Newsy

YouTuber na Olimpiadzie w Tokio? Logan Paul bierze byka za rogi!

Logan Paul

Logan Paul ma zamiar wystartować w biegu na 100m na Olimpiadzie w Tokio w 2020 roku. I to nie jest żart z jego strony.

W okresie noworocznym YouTube zalewa fala filmów dotycząca postanowień. Każdy wie, jak takie postanowienia z reguły się kończą, jednak trzeba przyznać, że publiczna deklaracja to spora motywacja do trzymania się swojego celu. Wzmacniane tym najbardziej wpływowe gwiazdy internetu, zawdzięczające swój sukces między innymi wytrwałości, należą do grupy, która raczej na takich postanowieniach nie polega. Wysoce prawdopodobnym jest więc, że na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio pojawi się znany w sieciowym eterze Logan Paul.

Kim jest Logan Paul i o co chodzi z Vine?

Zaledwie 21-letni Logan to przede wszystkim twórca internetowy, tak zwany entertainer oraz aktor. Tworzy kreatywne, zabawne filmiki. Większość z nich to krótkie virale, które dziś obiegają miliony facebookowych walli, a niegdyś osiągały grube miliony loops w aplikacji zwanej Vine. To właśnie takimi krótkimi formami Logan zyskał swoją popularność. Vine jest (czy też może raczej był) serwisem społecznościowym, w którym nagrania trwały tylko około sześciu sekund. Mało? A jednak dało się dzięki nim rozbawiać publiczność do łez i zostać gwiazdą internetu. Społecznościówka ta zaczęła niestety upadać, nie pomogło nawet poszerzenie limitu długości vinesów. Twitter, który ją nabył, był więc zmuszony ją zamknąć.

Vine Update

„But, you know, Vine is dead” wplatają często wywodzący się stamtąd influencerzy, kiedy wspominane są ich kultowe treści tej krótkiej formy. Od czasu, gdy podjęta została decyzja o usunięciu witryny (a właściwie jej transformacji w Vine Camera), jej twórcy zaczęli prężniej działać na YouTube. Logan jest jedną z takich osób – dzieckiem Vine, które i bez niego radzi sobie wspaniale. Ponad 14 mln polubień na fanpage’u, ponad 8 mln obserwujących na Instagramie, a także dwa ponad milionowe kanały na YT. Niezłe umiejętności aktorskie Paula (a z pewnością także i dobry wygląd) zaprowadziły go do kilku ról w większych produkcjach, m.in. jednej z głównych w The Thinning na YouTube Red. W tym roku ma także ukazać się jego film Airplane Mode, którego jest reżyserem oraz w którym gra główną rolę.

instaloganjakeLogan i jego brat Jake w ostatnią noc 2016 roku

Mistrz formy krótkiej coraz lepszy w formie długiej

Logan od września regularnie nagrywa także daily vlogi, co wychodzi mu coraz lepiej. Logan Paul Vlogs ma bliżej do dwóch milionów subskrybcji niż dalej i jest to więcej niż zgromadził na TheOfficialLoganPaul. Popularność kanału rośnie, czemu trudno się dziwić. Sama na tę formę w jego wykonaniu natrafiłam całkiem niedawno i naprawdę się wciągnęłam – śledzę poczynania Paula niemal codziennie. Wykreował swój własny styl vlogowania, robi to dynamicznie i zabawnie, wplatając wstawki z filmów czy memy. Moim faworytem jest imitowanie rozmów z papugą Maverickiem.

Jest dość krzykliwy i przebojowy, ale to własnie taki Logan bawi i przyciąga rzesze fanów. #VLOGDUDE dowodzi swojej wszechstronności i kreatywności na każdym kroku. W bardzo młodym wieku (w stanach dopiero od niedawna jest pełnoletni) osiągnął wielki sukces, ale nie ma zamiaru na tym poprzestać.

Cierpliwie do celu – Olimpiada 2020 w Tokio

Po bardzo udanym 2016 roku, Logan zabrał się za planowanie kolejnych celów. Część z nich ma nieco mniejszy związek z YouTubem i stała się jego postanowieniami noworocznymi. Dołączył do milionów osób, które zamierzają rozpocząć fit lifestyle. Jednak to nie wszystko. Logan Paul ma zamiar wystartować w biegu na 100m na Olimpiadzie w Tokio w 2020 roku. Oczywiście w barwach amerykańskich. I to nie jest żart z jego strony. Dla wielu brzmi to abstrakcyjnie, jednak, jak już wspomniałam, ten gość nie ma słomianego zapału. Tak ogromnych sukcesów na nim się nie buduje.

Były Viner jest nieźle zbudowany, na dodatek twierdzi, że potrafi biegać naprawdę szybko:

„I was in eighth grade and I was like the fastest kid in all of Ohio for my age.”

W sylwestrowym vlogu między innymi opowiada o swoich postanowieniach i zdolnościach sprinterskich. Jake Paul, brat Logana, który także jest aktorem i YouTuberem, również planuje przygotowywać się do Igrzysk. Biorąc pod uwagę, że na zrealizowanie swojego celu mają ponad 3 lata, osobiście naprawdę gorąco wierzę, że im się uda.

Jak sam Logan powiedział – dołączenie bycia sportowcem do kolekcji jego „profesji” byłoby czymś cool. Zgadzam się z tym i trzymam za niego kciuki. W końcu czeka go nie lada wysiłek i mnóstwo wyrzeczeń. Podobnie z Jakiem, gwiazdą disneyowskiego serialu.

A Wy, myślicie, że im się uda? Okaże się w 2020 roku, ale przez ten czas możemy obserwować ich niemal codzienne treningi i zmagania ze zdrowym trybem życia we vlogach. Pierwsze, noworoczne, już za nimi.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top