Newsy

Kupony rabatowe w aplikacji Drinco – dowiedz się, jak je zdobyć

Drinco to aplikacja na smartfony dla każdego, kto chce kupować napoje i alkohole za niższą cenę. Dzięki prostej obsłudze zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników. W jednym miejscu skupia maksymalną ilość promocji i kodów rabatowych na napoje i alkohole specjalnie dopasowanych do miejsca w którym aktualnie się znajdujemy. Za niższą cenę można kupować w całej Polsce – wszystko dzięki nowej aplikacji Drinco!

Jak zdobyć kody rabatowe za pomocą aplikacji Drinco? To prostsze niż myślisz!

By wykorzystać kody rabatowe na napoje i alkohole w aplikacji Drinco, należy pobrać ją i zainstalować na smartfonie. Kody dodawane są indywidualnie przez sprzedawców, dlatego mamy pewność co do ich aktualności. By móc skorzystać z promocji, przy pierwszych zakupach wystarczy pokazać sprzedawcy dowód osobisty oraz zeskanować kod rabatu przy kasie sklepowej. Od tego momentu promocje na resztę produktów będą cały czas dostępne. W aplikacji została umieszczona informacja, jak kro po kroku właściwie przeprowadzić zakupy, w celu otrzymania kodu rabatowego. To jedyne czynności, jakie kupujący musi wykonać by skorzystać z promocji.

Aplikacja Drinco gwarantuje aktualność znajdujących się w niej promocji

Drinco zawiera kody rabatowe, które na bieżąco aktualizowane są przez właścicieli sklepów. Mają oni możliwość samodzielnego i całkowicie swobodnego wprowadzania promocji, dlatego w każdym momencie pojawiają się wiarygodne informacje dotyczące niższej ceny alkoholi oraz napojów. Korzystając z Drinco, użytkownicy mają pewność otrzymania zniżek podczas robienia zakupów.

Przeczytaj to!   Dobre brzmienie na koncertach: jak nagłośnić gitarę akustyczną?

Korzystanie z Drinco nie jest trudne, wystarczy podążać za wskazówkami

Aplikacja Drinco została przygotowana w trosce o łatwość obsługi. Jest przejrzysta i umożliwia szybkie wyszukiwanie kodów rabatowych. W one podzielone w zależności od rodzaju produktów. W aplikacji wyróżnione są zakładki takie jak: napoje, piwo, wino, wódka, whisky, brandy, rum, likiery, szampan, wódka, cydr, rum, tequila, wermut, koniak i gin. Na każdej widocznej karcie umieszczona została informacja co do ilości promocji na dany oddaj napoju alkoholowego lub napojów.

Decydując się na dany produkt objęty promocją, podczas zakupów nie musimy nerwowo szukać kodu rabatowego by umożliwić zeskanowanie. Wszystko dzięki możliwości zapamiętania danej promocji poprzez dodanie do ulubionych.

Dużym ułatwieniem jest także powiązanie aplikacji z mapą, co daje możliwość sprawdzenia dokładnego dojazdu do sklepu. Drinco to bardzo prosta aplikacja umożliwiająca zrobienie tańszych zakupów za każdym razem! Jest całkowicie darmowa, dlatego tym bardziej warto sprawdzić jej możliwości.

Drinco przyda się bez względu na twoje miejsce pobytu!

Każda osoba wybierająca się w podróż do nowego miejsca i chcąca wydać jak najmniej na alkohole i napoje, musi zainstalować aplikację Drinco. Na stronie Drinco.pl opisane są zalety aplikacji. Właśnie w takich sytuacjach przydaje się najbardziej, wskazując miejsce docelowe najlepszej oferty promocyjnej! Dzięki niej, każdy bez najmniejszego problemu trafi do sklepu, który realizuje kody rabatowe Drinco!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top