Newsy

Krzysztof Gonciarz na kolejnej wyprawie

Krzysztof Gonciarz jest bardzo znanym YTuberem. Jeszcze zanim weszła „mania Minecrafta” ( 200.000 B.C.), to Krzysiek był jednym z czołowych twórców. Teraz, pomimo niecałych 200 tysięcy widzów, dalej pokazuje czym jest ciekawy film.

Od początku istnienia kanału, czyli już ponad 3 lata, mogliśmy oglądać bardzo ciekawe i pouczające filmy, głównie z serii Beczlog oraz BojTok. Prowadził również serię, która wywołała najwięcej hype’u, czyli Zapytaj Beczkę. Nawet napisał i wydał własną książkę „Wybuchające Beczki. Zrozumieć gry wideo„. Jednak przeglądając filmy, które są na kanale Krzyśka, możemy dojść do prostego wniosku – chłopak kocha podróże! Wylot do Los Angeles, Hamburga, czy nawet Korei (Południowej oczywiście) to dla niego chleb powszedni.

Ostatnimi czasy motyw przewodni kanału się zmienił. Teraz możemy zobaczyć jedynie filmy podróżnicze. Od ponad 6 miesięcy na kanale Krzysztofa pojawiło się kilkadziesiąt filmów z Japonii. Odpowiada w nich na zastanawiające wszystkich pytania – jak wygląda przestępczość w Japonii, czyli sławna „Yakuza”, porusza temat ryb, które można tam zjeść, a nawet odwiedza kiosk, w którym klientów obsługuje… Pieseł!

Krzysiek od ponad dwóch tygodni przebywał na „tajemniczej” wyspie Spitsbergen, leżącej na Morzu Arktycznym. Dlaczego użyłem określenia „tajemniczej”? Można powiedzieć, że okolica jest bardzo niebezpieczna. Mieszka na niej tylko około 2000 osób. Osoba, która postanawia wyjść chociażby na spacer, oddalając się od niewielkiego miasta, może się czuć jak pomiędzy wojną gangów – gdziekolwiek się wyjdzie, można natrafić na niebezpieczne niedźwiedzie polarne, które nie boją się podejść do człowieka. Tajemniczość leży w chłodnej i mglistej naturze wyspy, niczym z filmu fantastycznego.

Krzysiek około godziny temu wrócił do Polski. W poście na Facebook zapowiada kolejne podróże. Fantastyczne filmy z Japonii, a również seria filmów z wyspy Spitsbergen, które niedługo obejrzymy, zapowiadają kolejną niezapomnianą przygodę w życiu Podróżnika. Pozdrawiam was wszystkich gorąco!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top