Relacje

Konrad Wallenrod, mielonka i ananas.

Czy Multi wolałby mieszkać z Izakiem czy Gimperem? Czy Kotarski był kiedyś młody? MeetUp 2016 w pigułce.

Czy Multi wolałby mieszkać z Izakiem czy Gimperem? Czy Kotarski był kiedyś młody? MeetUp 2016 w pigułce.

Ponad 150 youtuberów zjawiło się dziś w Hali Stulecia we Wrocławiu ku uciesze 10 000 uczestników eventu. Fani mogli spotkać na żywo m.in. ambasadorów wydarzenia (reZi, Multi, JDabrovsky), Poszukiwacza czy Miecia z kanału mietczynski, który gotując danie z mielonki, cukinii, ananasa i makaronu zrecenzował książkę Konrad Wallenrod.

program yt

Na przybyłych czekało wiele atrakcji, takich jak stoisko PlayStation z możliwością przetestowania okularów VR, stoiska z ubraniami, ale, przede wszystkim, występy sceniczne gwiazd polskiego internetu. To właśnie w czasie odpowiadania na pytania quizowe Multi stwierdził, że to Izak, a nie Gimper, byłby idealnym współlokatorem. Quiz zawierał także grę, która polegała na odgadnięciu jak wyglądali Youtuberzy w dzieciństwie. To wtedy okazało się, że Radek Kotarski był kiedyś dzieckiem!

Przeczytaj to!   Jacek Gadzinowski zdradza nam czy zmienił go YouTube.

programgryTuż obok, wielbiciele Counter Strike’a, mieli okazję obserwować mecz pomiędzy Sferis Pride a YouTube Heroes. Mogli także spróbować swoich sił i wziąć udział w turnieju. Oprócz tego, czekały na nich również konkursy.

Przy okazji Meetupu zorganizowano panel Biznes & Media. Chętni, którzy zapisali się wcześniej, mogli wysłuchać prelekcji na temat wpływu i wykorzystania wideo marketingu i jego korzyści dla klientów biznesowych. Ekspertami z tej dziedziny byli m.in. Ula Szymczyk reprezentująca markę Coca – Cola czy Kamil Glenszczyk z Google.

Impreza przebiegła spokojnie i bez żadnych zakłóceń czy obsuw czasowych, relacja foto już wkrótce!

Raissa & Hugo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top