Newsy

Kiedy „Zapytaj Beczkę”?

Już nie musicie pytać o to, kiedy będzie nowe „Zapytaj Beczkę”, gdyż premiera 129 odcinka nastąpiła właśnie dziś! Rano Krzysiek Gonciarz wrzucił krótką zapowiedź nowej serii „Zapytaja”, a już po południu 14 minutowy odcinek zagościł w sieci

Już nie musicie pytać o to, kiedy będzie nowe „Zapytaj Beczkę”, gdyż premiera 129 odcinka nastąpiła właśnie dziś! Rano Krzysiek Gonciarz wrzucił krótką zapowiedź nowej serii „Zapytaja”, a już po południu 14 minutowy odcinek zagościł w sieci.

Tak długa, bo prawie miesięczna, przerwa w publikacji odcinków Beczki mogła zaniepokoić fanów Krzyśka, gdyż podobna sytuacja miała miejsce, gdy przeprowadzał się on do Japonii – czasem filmów nie było tak długo, że niektórzy utracili nadzieję na wznowienie tej serii.

W międzyczasie Krzysztof publikował nowe odcinki z serii „The Uwaga Pies”, a także „Mądrości Tłumów”, więc nie zaniedbał swoich kanałów ani fanów.

 

Oprócz tego, Krzysiek zamieścił na swoim oficjalnym profilu Facebookowym informację o tym, że poszukuje osoby na stanowisko asystenta! Może to na Ciebie właśnie czeka?

gon

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top