Ekipa vStars

Hugo to właśnie ja – spytaj taty, spytaj mamy.

Hugo

Nie wierzę w ciężką pracę, jestem leniem. Choć oczywiście szanuję tych, którym ta przynosi obfite plony. Ja jestem przekonany, że ważniejszą rolę pełnią kreatywność i innowacyjne pomysły.

No cześć. Karol jestem. Podobno mam szerokie horyzonty: od hamburgera, po owoce morza; od Zenona Martyniuka, przez Wu Tang Clan, po Aerosmith. Napiję się z Tobą whisky w drogim lokalu, jak i Amareny w plenerze. Kim jest Hugo? Skąd ta ksywa? 

Hugo – interaktywny program telewizyjny dla dzieci, którego bohaterem jest wesoły troll imieniem Hugo. Program powstał i zadebiutował w Danii w 1990, i jest od tego czasu emitowany w ponad 40 innych krajach świata (programy tworzone lokalnie na zasadzie licencji). W Polsce program emitowany był w latach 2000-2009 na antenie Polsatu. ~~ Wikipedia

Co ma to wspólnego ze mną? Nie oczekujcie ciekawej, wzniosłej genezy. W podstawówce wyglądałem jak ten popularny troll. Tyle.

Co tam u mnie?

Na to pytanie zawsze odpowiadam spokojne – „Powoli do przodu”. Nie spieszę się. Czas płynie, a ja z nim – bez większych zmartwień. Studia? Kocham. Po prostu. Do tego stopnia, że walczę dzielnie na dwóch kierunkach: dziennikarstwo i komunikacja promocyjna. Nie wierzę w ciężką pracę, jestem leniem. Choć oczywiście szanuję tych, którym ta przynosi obfite plony. Ja jestem przekonany, że ważniejszą rolę pełnią kreatywność i innowacyjne pomysły. Pewnie kiedyś się to na mnie odbije, choć póki co system działa. Od 23 lat.

A poza YouTubem…

Kocham gotować. Jeszcze bardziej kocham jeść. Jeśli siadam do posiłku, oglądam seriale. „Archer”, „South Park”, „Rick & Morty” i wiele innych. Nie ma sensu wymieniać, musiałbym pisać pół dnia. Uwielbiam muzykę, kiedyś próbowałem w niej swoich sił. Nie chwalę się tym jednak, niestety nie zdobyłem popularności, nie rozdawałem autografów. Przez jakiś czas pisałem dla portalu rapduma.pl, jednak nasze drogi się rozeszły. Uwielbiam koncerty i festiwale. Gatunki to sprawa drugorzędna. Poza tym standardowo: książki, filmy, imprezy.

Hugo – skacz w prawo.

Nie samymi błahostkami żyje człowiek. Czym interesuje się Karol Bzura? Jako student dziennikarstwa, bacznie obserwuję scenę polityczną. Nie ma co ukrywać – interesuje mnie to. Jak każdy, mam swoje poglądy. Choć może to dziwić, bliżej mi do konserwatystów. Nie lubię jednak wdawać się w zażarte dyskusje – wzajemny szacunek to podstawa rozmowy. Poza tym wychodzę z założenia, że nawet najwięksi wrogowie dogadają się przy dobrym alkoholu.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top