Newsy

Gigantyczne spotkanie twórców z fanami – meetYT 3

Spotkanie twórców z fanami, 8 sierpnia 2015 nie może Ciebie tam zabraknąć, wiec przeczytaj jak się dostać na kolejna edycje eventu.

Chcieliście kiedyś poznać na żywo swoje gwiazdy YouTube, które oglądacie cały czas? Po co pytam jasne, że tak kto by nie chciał. Także już 8 sierpnia na meetYT3 macie okazje zobaczyć ich, przybić piątkę, dać buzi, czy co tam będziecie chcieli z nimi zrobić. Efekt o którym mowa to kolejna edycja gigantycznego spotkania twórców z fanami w Krakowie, jest to już 3 edycja więc na pewno ludziom się spodobało.  Do wydarzenia zostało jeszcze 26 dni, więc zapraszam na stronę meetYT po bilety. (Na samym dole newsa, mała niespodzianka.) Na imprezie nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Najważniejszym konkursem  jest KONKURS COSPLAY na którym do wygrania mamy aż 1000 tysiąc zł za pierwsze miejsce. Na pewno interesuje Was także kto będzie, poniżej lista gwiazd:
Stuu Games, Gimper, Ravgor, Karol Dąbrowski, Naruciak, Ajgor Ignacy,Martin Stankiewicz, Littlemooonster96,,Nicoleheartsmakeup21, Yoczook, Soweł, Marcin Dubiel, HayPad, O Matko i Córko, InfoMode, Forlify, Hantaa, Bonkol, The Adryan HD, Kolega Ignacy, Cejlon TV i wiele więcej, PEŁNA LISTA DOSTĘPNA TUTAJ.
Lista prasy/mediów: Aktualności Polskiego Youtuba, Benchmark.pl, vstars.pl, GlamTube

       NIESPODZIANKA!
Łapcie tutaj 3 kody zniżkowe na 10% tańsze bilety. KOD „VSTARS”

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top