Newsy

Dla kogo rozpad LS-a okazał się niekorzystny?

Kilka tygodni temu pisaliśmy o sukcesie nowego programu Włodka Markowicza, Flashback.  Popularność byłego współprowadzącego Lekko Stronniczych wywołała radość u jednych i zaskoczenie u drugich.  Internauci po rozpadzie LS’a stawiali w pierwszym szeregu Karola. To jemu wróżyło się zrobienie równie dobrego, a może i lepszego show, niż to miało miejsce podczas kręcenia wspólnego programu z Włodkiem. Fakty są jednak bardzo niepokojące dla Paciorka. Jego nowy program nie przyjął się w internecie, tak jak sobie on to sobie wymarzył i z miejsca stał się obiektem krytyki.

Po zakończeniu swojej przygody z programem Lekko Stronniczy,  Włodek i Karol podzielili się swoim wypracowywanym przez lata dorobkiem.  Ten pierwszy dostał konto na Facebooku, zaś drugi z nich zachował kanał na YouTube,  na którym rozkręcił nowy program, który jak to ujęli ładnie internauci, jest połączeniem Polimatów i LS’a. Trudno się z tą tezą nie zgodzić. Konwencją „Kto Wie Ten Wie” jest merytoryczne omówienie  poważniejszych tematów ze świata. Niestety, ten pomysł na program nie kupują na razie widzowie i „Kto Wie Ten Wie”  zbiera od samego początku masę hejtu.  Głównym obiektem krytyki jest sam prowadzący, który według niektórych,  stał się drugą wersją Kotarskiego. O ile jeszcze kilka miesięcy temu, nikt by nie przyjął tej uwagi na poważnie, to dzisiaj wydaję się ona być coś więcej niż sensowna.  Bohater tego tekstu wyraźnie zmienił styl swojego prezentowania się przed kamerą, i ze spontanicznego i wyluzowanego faceta, stał się poważnym gościem, który swoją mimiką i gestykulacją przypomina bardziej pracownika korporacji niż  osobę, którą jeszcze do niedawna kochała masa fanów.

Można się  zastanawiać co będzie dalej z karierą Karola. Ewidentnie nie sprawdza się jak na razie jego nowy pomysł na siebie. Możemy tylko się domyślać, że kolega Kotarskiego wkrótce odpali, i pokażę, że został za szybko skreślony. Kto wie, może niedługo połączy ponownie swoje siły z Włodkiem, który parę miesięcy temu zapowiedział jakiś większy projekt. Cóż, możemy tylko zacierać ręce i czekać z niecierpliwością na  dalszych przebieg losów Panów.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top