Newsy

Ciemna strona Euro 2016

 

Francja, tysiące kibiców z całej europy i masa pozytywnej energii, dzięki, której mistrzostwa europy w piłce nożnej nabierają szczególnej formy i stają się swoistym świętem dla każdego kibica.

Nasza drużyna w końcu nie ma się, czego wstydzić, pokonaliśmy Irlandię, zremisowaliśmy z Niemcami oraz w zeszły wtorek wygraliśmy z Ukrainą. Jest pięknie, każdy z nas się cieszy, że udało nam się wyjść z grupy. Jednak nie wszystko jest idealne i niestety ostatnimi czasy EURO 2016 pokazało swoją ciemniejszą stronę.

Całkiem niedawno cały świat obiegła wiadomość o tym, że polscy kibice zostali napadnięci i pobici przez Albańskich kiboli. Wcześniej dużo mówiło się o skandalicznym zachowaniu pseudokibiców z Rosji, Turcji, Chorwacji czy Belgii. We wtorek do internetu trafił film, w którym Angielscy kibice wyrażają swój szacunek do Polski.

Zachowanie skandaliczne, kompletny brak poszanowania dla naszej flagi. Anglicy bez żadnych oporów odprawiali na fladze tańce z piwem w ręku, kopali ją czy nawet wypinali się na nią gołymi pośladkami. Internauci są zbulwersowani i chcą, aby ludzie, którzy pojawili się na filmie ponieśli karę.

Oto kilka komentarzy:

„Anglicy, serdecznie i z całego serca życzymy wam, abyśmy w tym finale zagrali z wami. Oj, będzie wtedy wpie****.

„Rok 1940, chyba już zapomnieli dzięki komu mają swój kraj… Skandal.”

„A już myślałem że anglicy są dżentelmenami a ja tu widzę zwykłe prostackie świnie. Prostaki i chamy bez godności. Szkoci się zachowują znacznie lepiej niż wy złamane psy.

Piłka nożna powinna łączyć ludzi, a nie dzielić. Osobiście mam nadzieję, że cała sytuacja spotka się z odpowiednią karą wymierzoną w kibiców Anglii ze strony organizatorów Euro.

Niżej zamieszczam film, na którym widać całe zajście.

Dodaj komentarz

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 4 =


Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top