Ekipa vStars

Być kimś, kto ma znaczenie – Raissa.

Raissa

Chcę przekazywać obiektywną prawdę, równocześnie zaznaczając moje zdanie. Ot, mała ambicja. Drobny cel, do którego dążę.

Chcę być osobą, o której z własnej woli będziecie pragnęli szukać informacji. Czy aktualnie interesuje Was kim jest Raissa? Czy wpisujecie mój pseudonim w Google? Osobiście wątpię. Ale mam ogromną nadzieję, że uda mi się to zmienić. I oby to się udało.

Paranoja przeszłości

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact… same fucking thing… over and over again expecting… shit to change… That. Is. Crazy.

Vaas Montenegro

Jeden z najbardziej oklepanych cytatów w historii gier, jednocześnie jeden z najlepszych i najbardziej oddających moje poglądy. Tak.

Robienie w kółko tego samego nie przyniesie efektów, jeżeli nie przyniosło ich w przeszłości, powoduje to jedynie lekką paranoję. Szaleństwo. I oddać można to na wielu płaszczyznach, ja jednak odnoszę to w tym momencie do vStars – nowego vStars, który tworzymy dla Was, Czytelnicy, i w którym zostaję, bo nie chcę widzieć jak strona staje się szaleńcem. Robimy ją od nowa, w inny sposób i dlatego nadal chcę być jej częścią.

Ja – Raissa.

Mam już prawie 23 lata, studiuję kolejny, po dziennikarstwie, kierunek ściśle powiązany z pracą w redakcji, reklamą, także z szeroko pojętym dziennikarstwem – komunikację promocyjną i kryzysową. Chcę pisać, informować i kreować rzeczywistość. Chcę przekazywać obiektywną prawdę, równocześnie zaznaczając moje zdanie. Ot, mała ambicja. Drobny cel, do którego dążę ja – Paulina „Raissa” Gromala.

Moim małym światem są Katowice – miasto, które kocham z przyczyn, których nie potrafię określić. Mam do nich słabość, mimo, że są daleko w tyle za Warszawą czy pięknym Wrocławiem. Coś mnie tu trzyma, ale nie znaczy to, że nie lubię podróżować.

Abstrahując od miejsca zamieszkania – moim głównym zainteresowaniem i sensem życia jest jedzenie. Lubię gotować, lubię jeść, zwiedzać knajpy, bary, restauracje. Odkrywać miejsca.

Prócz wyżej wymienionych – kilka moich zainteresowań możecie znaleźć w starszych artykułach na vStars – gaming, szeroko pojęte zakupy na Aliexpress, covery soundtracków z gier i wiele innych.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top