Poznajmy

Broda ty – streamer, piwosz, recenzent gier i brodaty koleś w jednym

Brodaty

Jeśli chcecie być na bieżąco ze światem gamingu, zastanawiacie się, czy warto kupić daną grę lub po prostu z wrodzonej złośliwości szukacie wad dziejowych produkcji, zajrzyjcie do Brodatego.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze światem gamingu, zastanawiacie się, czy warto kupić daną grę lub po prostu z wrodzonej złośliwości szukacie wad dziejowych produkcji, zajrzyjcie do Brodatego. Znajdziecie tam wszystko, czego zapragnie dusza prawdziwego gracza. Trudno jednak jednym zdaniem opisać działalność tego youtubera, bo jego kanał oferuje obszerny kontent. Co więcej, Brodaty jest streamerem z jaRocka, możecie go więc śledzić również na Twitchu.

Brodaty Humor

Niewątpliwą zaletą naszego zarośniętego protagonisty jest umiejętność zagadania widza. Oglądając jego filmy ciężko nie dać się pochłonąć monologowi prowadzącego usianemu sprośnymi żartami czy skrajnymi emocjami. Ten twórca ma „to coś”, charakter niezbędny by trafić do widza i jest to jego olbrzymi atut. Celne uwagi i rubaszne żarty są tak skonstruowane, by utrzymać uwagę oglądającego, przez co nie trzeba traktować jego materiałów jako dodatku, lecz źródło rozrywki.

Od wyboru do koloru

To jeden z najważniejszych aspektów kanału Brodatego. Znajduje się tam wszystko:

  • oszustwa twórców (seria CRAP ALERT), czyli gry, które zostały stworzone przez kradzież, plagiat lub też kłamstwo; generalnie ciemna strona mocy, jeśli chodzi o gaming;
  • recenzje hucznie zapowiadanych gier; nasz Brodaty gość obnaża zalety i wady produkcji, co może być bardzo pomocne, gdy rozważamy zakup;
  • niszowe gry – produkcje wspomniane w poprzednim punkcie nie wychodzą codziennie, a nagrywać trzeba; warto zainteresować się recenzjami tego typu, być może znajdziesz coś w swoim guście;
  • poradniki – jeżeli na przykład szukasz informacji nt. postaci w Paladins, Broda ty będzie Twoją przystanią;
  • vlogi – w tym dziale znajdziecie standardowe pogadanki o różnych, nie zawsze gamingowych zagadnieniach oraz multum recenzji hardware’u, np. Steam Controllera od Valve czy monitora Acera; ogólnie, co Brodatemu w duszy gra.

Kto się uraczy?

Brodaty kanał poleciłbym osobom, które szukają rady dotyczącej gier u prawdziwego gracza. U osoby, która poprzedza recenzję wielogodzinnym graniem, która nie gra tylko po to, by nagrać recenzję, ale ma z tego radochę i uczciwie opowiada o doświadczeniach. Kierowałbym go również ku poszukującym czegoś nowego na rynku gier wideo, wychodzą poza najbardziej rozreklamowane produkcje.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top