Newsy

Blog Forum Gdańsk 2016 #BFGdansk

24 i 25 września 2016 Gdańsk stanie się centrum blogosfery nie tylko polskiej, ale i światowej.

24 i 25 września 2016 Gdańsk stanie się centrum blogosfery nie tylko polskiej, ale i światowej.

„Czy blogerzy zmieniają świat na lepsze?” pod tym hasłem przebiegnie tegoroczna edycja Blog Forum. Pod patronatem T-Mobile Polska blogerzy i twórcy internetowi tacy jak Krzysztof Gonciarz, Clive Thompson (światowej sławy dziennikarz, piszący m.in. dla The New York Times) czy  profesor Jerzy Vetulani (światowej sławy psychofarmakolog, neurobiolog i biochemik) spotkają się w gdańskim kompleksie Europejskiego Centrum Solidarności będą uczestniczyć w prelekcjach i spotkaniach prowadzonych na bardzo wysokim poziomie.

W Gdańsku – mieście wolności – poszukiwanie odpowiedzi na tak postawione pytanie jest jak najbardziej uprawnione, a dyskusja o roli twórców internetowych, ich prawach i powinnościach, wręcz niezbędna, w obliczu zmieniającej się na naszych oczach komunikacji za pomocą nowych mediów.

– mówi Anna Zbierska, z-ca dyrektora Wydziału Promocji, Informacji i Komunikacji Społecznej w Gdańsku, organizatora Blog Forum.

Event odbywa się już od 7 lat, a jego gośćmi i autorytetami prowadzącymi spotkania byli m.in. Jurek Owsiak, Maria Czubaszek czy Grzegorz Miecugow.

Jesteście ciekawi co takiego przyniesie konferencja? Przebieg eventu będziecie mogli śledzić tutaj!


 

A jak pewnie wiedzą zaciekli fani Krzyśka Gonciarza – Blog Forum otworzy cykl spotkań z Krzyśkiem i Kasią, którzy właśnie wtedy przylatują do Polski! Jesteśmy pewni, że frekwencja na meetingach przekroczy najśmielsze oczekiwania vlogera i sami redakcyjnie bardzo cieszymy się, że spotkań będzie więcej, niż jedno czy dwa.

Być może spotkamy się na którymś z meetingów? Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top