Newsy

AdBuster pomaga dzieciom!

AdBuster to naczelny tester reklam na polskim YouTube. Poza obalaniem kolejnych reklamowych mitów, postanowił zrobić coś dobrego dla dzieci.

AdBuster to naczelny tester reklam na polskim YouTube. Poza obalaniem kolejnych reklamowych mitów, postanowił zrobić coś dobrego dla dzieci.

YouTuber opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego. Możemy się tylko domyślać, jak całość będzie wyglądać. Jedyne, co wiemy, to to, że film powstaje dla akcji Pajacyk – na premierę spotu będziemy jednak musieli poczekać.

Pajacyk to ogólnopolska akcja wspierająca dzieci głodne i niedożywione. Na pewno każdy z was klikał już w brzuszek smutnego pajacyka na stronie fundacji, jednocześnie go uszczęśliwiając i przekazując w ten sposób pieniądze na posiłek dla dzieci. Hasłem reklamowym kampanii, w której bierze udział AdBuster jest najprawdopodobniej „Jem drugie śniadanie”

Już wkrótce efekty wspólnej pracy nad spotem 🙂 #pajacyk #stopniedozywieniu #jemdrugiesniadanie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marek Hoffmann (@adbunio)

Cieszymy się, że polscy YouTuberzy po raz kolejny robią coś dobrego. Przypominamy, że jakiś czas temu popularna była akcja „Pajacyk challenge” zapoczątkowana przez Gimpera i polegająca na skakaniu pajacyków przez dwie minuty oraz klikaniu w brzuszek tytułowego Pajacyka.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top